♥♥ NESPŘÁTELUJEME ♥♥

Reklamy > HERE <


Webmisses : Ro$e W€a$leY & Sania

Devon Murray - Seamus Finnigan

18. června 2009 v 16:58 | Karolííí×D |  Hogwarts
Povolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 28. 10. 1988
Místo narození: Irsko
Znamení: Štír

Životopis

Devon Murray začínal jako zpěvák, vyhrál mnoho soutěží a v šesti letech šel do Billy Barry. Po pár týdnech získal roli v This is my father a poté ho čekal Angela´s Ashes ( film je z období kolem roku 1935,kdy mnoho Irů opouštělo Irsko a odjíždělo do Ameriky) a Yesterdays Children. Pak vyhrál casting na Seamuse Finnigana v Harrym Potterovi a kvůli tomu nenatáčel film Gangsters of New York. Devon Murray tvrdí, že ho jeho role nezměnila, "jenom" je teď bohatý. Nejúžasnější pro něj bylo, když k němu přišla sama autorka HP a řekla,že se jí moc líbí, jak Seamuse hraje, že přesně vyjádřil, jaký měl Seamus být.

Jeho největším koníčkem jsou koně, kterými je přímo posedlý. Jeho velká ambice je účastnit se roku 2012 olympijských her a reprezentovat Irsko. Nyní se účastňuje mnohých soutěží po Irsku. Nejvíce by ho potěšilo, kdyby natočil film s koňmi, skloubil by tak jeho dva světy, kterými žije.

Jeho dalším koníčkem jsou motorky, má jich několik, motorcros, kolečkové brusle, poslouchání
muziky. Líbí se mu rap, dance a irská hudba, PC games a scházení se s přáteli. Jeho další role je ve 12-minutovém filmu Gone fishing.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš ráda dvojčata Freda a George?

Ano 29.7% (92)
Miluji je 51.3% (159)
Ne 11% (34)
Jsou trapní 8.1% (25)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.