♥♥ NESPŘÁTELUJEME ♥♥

Reklamy > HERE <


Webmisses : Ro$e W€a$leY & Sania

Reportáž ze studií Leavesden

13. srpna 2009 v 18:42 | Karolííí×D |  Relikvie smrti
Dva velcí fanoušci Harryho Pottera, Chris a Maria, měli to štěstí, že mohli navštívit studia Leavesden, kde se v současnosti natáčejí scény pro Relikvie Smrti. Během návštěvy studií si prohlédli staré i nové scény, na nichž se natáčeli, zda bude natáčet a dozvěděli se několik novinek z připravovaných potterovek.

Jejich reportáž si můžete přečíst (v angličtině)
tu, v pokračování najdete přehled nejdůležitějších / nejzajímavějších informací. Pokud by vám to náhodou nebylo jasné z témata, tak upozorňuji, že pokračování článku je plné spoilerů!

* Natáčí se svatba Billa a Fleur: George má obvázané ucho, Bill má na levé straně obličeje jizvy, Ginny a Lenka mají úžasné účesy, pan áskorád (jeho dublér) má hořčičně žluté menžestráky, světlou košili a žlutou vestu na květovaném tílku (?) a bílo-nažloutlé vlasy po ramena.

* Podle Aragoga se vyrábějí další rekvizity obrovských (tj. ještě větších než byl on) pavouků, evidentně pro potřeby závěrečné bitvy.

* Z obrázků a busty se zdá, že při promněnách (Ron na Rega Cattermola, "7 Potterovi" na Harryho, atd..) Budou minimálně na začátku proměny původní herci maskování mejkapy a pomůckami; stejně Harry zmenený Hermioniným zaklínadlem je v konečné podobě úžasný - celou pravou stranu obličeje má plnou suků a zdeformovanou, takže Daniel je sotva rozpoznatelný.

* Kulisy z Grimmauldova náměstí se využívaly na natáčení filmu Sherlocka Holmese, nyní jejich připravují na natáčení scén do Relikvií Smrti.

* Dům Láskorádů je dokončen - dokonce před ním "roste" strom s těmi oranžovými "švestkami" dům má kamenný základ (výška asi čtyři metry, zbytek dodělají počítači; i z brlohu je skutečné jen první patro) a na boku jsou díry po zásahu smrtijedů - a dům právě připravovali na "rozsáhlejší verzi boje".

* Vchod do jedné ze scén představujících sídlo Malfoyových lemují obrovské živé ploty (vysoké asi 4 metry) a dva obrovské kamenné pilíře; uvidíme i bílé pávi!

* Kulisy pro Kančí hlavu jsou připravené, zjevně se v nich natáčejí nějaké části scén, před krčmou je animatronická (pohyblivá) kanči hlava.

* Natáčí se také v záchranné místnosti - dva kaskadéri (Draco a Blaise) byly zavěšení v postrojích na vrchu obrovských kop nábytku - vypadalo to, jako by pracovali na scénách létání / ďábelského ohně, zatímco Tom Felton a Louis Cordice postávali vedle.

* Nová scéna (která nebyla v knize) by měla poukázat na probíhající válku: Harry a Hermiona přijdou do kempu, kde zjistí, že na něj zaútočili smrtijedi a zničili nějaké karavany / mobilní chatky.

* Dokončeny jsou i dvě sochy - Rowena z Havraspáru spolu s Diádemem, je úžasná a socha z atria MM: obrovský čarodejníc stojící na podstavci, který drží / podpírají mnozí lidé; obě sochy zhotovil stejný sochař.

* Hotový je i Dům Batyldy Bagshotové- rekvizitári připravili odlitek herečky, která ji bude hrát, a vyrobili něj hadi kůži.

* Asi 5 metrů od něj stojí Hřebenatkovití domek, který vypadá úplně stejně jako ten, který jsme mohli vidět na fotkách z pláže. Je při něm i skleník a před domečkem je bílé a modré křeslo, všude je "tráva" a písek a všechno je to osazeno na nejaké pěnové materiály.

Co viděli v rekvizitářských dílnách:
* Maďarského trnoocasého draka (s chrliče ohně v papuli)
* Dvě verze Félixe (Brumbálovo Fénix)
* Mrtvého Dobbyho - s krvavými skvrnami na šatech a s tělem pokrytým pískem (z natáčení na pláži) - neuvěřitelně smutný pohled, protože vypadal strašně živě a skutečně
* Neuvěřitelně realistickou Brumbálovu mrtvolu (na polici) - byla vyrobena ve zmenšené podobě, čili pravděpodobně měla být použita ve scéně, kdy Hagrid nese mrtvého Brumbála na začátek pohřbu
* Modely Hermiony a Gabrielle Delacourové z vodní scény v ohnivém poháru
* Model Katie Bellové z Prince Dvojí Krve (prokletý náhrdelník) a další, který bude použit ve scéně se Šedohřbetem v Relikviích Smrti
* Lupina ve vlkolačí podobě - asi 190 cm vysoký
* Tichošlápka
* "plodovou" podobu Voldemorta z ohnivého poháru (tj. to, co Červíček hodil do kotlíku)
* Testrála a mořskou pannu v životní velikosti
* Množství kentaurů
* Strašně mnoho různých skřítků (gringottových) - evidentně se připravuje natáčení scény plné skřítky
* Maketu smrtijeda ze záchranné místnosti
* Hagridovu hlavu s ochrannými brýlemi (na motorku), oblek, který vytváří Hagridovu mohutnou postavu a animatronickú hlavu, která se používá, když je Hagrid jen v pozadí, no má působit "živě"
* Speciální oblek pro Dudleyho Dursleyho - Tom Melling vyrostl a zhubl takže ho musí vycpávat
* Obrovskou kostru baziliška; nad ní byla kresba baziliščí kostry v tajemné komnatě, nad kterou ... stálí Ron a Hermiona, jupí!

Výstava v jídelně:
V jídelně, kde se stravují herci a štáb, jsou obrovské prosklené vitríny s rekvizity z jednotlivých filmů. Dá se tam vidět toto:
Kámen mudrců: košťata, mince, zlatá střelou, přehazovačka, obrovská trollí hlava, čokoládové žabky a krabičky z nich a velikánská kopa krabiček na proutku,
Tajemná komnata: Lockhartovy knihy, obrazy a fotky, rostliny Mandragory a neuvěřitelně skutečně vypadajícího Dobbyho,
Vězeň z Azkabanu: Siriusova vězeňské uniforma a plakáty Hledá se ..., Trelawneyová křišťálová koule, Harryho šálek čaje včetně čajových lístků v podobě smrtonoše a množství produktů z medových tlapek,
Ohnivá čaša: pohár tří kouzelníků, kostýmy Fleur a Kruma, obrovskou stříbrnou trofej, žaberník a mořskou pannu,
Fénixov rád: kostým Umbridgeové a nádherný Luciusovo smrtijedský kostým, několik talířů s koťaty, několik dekretů a "ministerstvem schválenou" učebnici OPČM a
Princ Dvojí Krve: Křiklanův kostým, Luni šaty z vánočního večírku, zelené přesýpací hodiny ze Slughornovej pracovne, několik produktů z vynikajících výmyslů Weasleyových a prokletý náhrdelník.
Zdroj > verky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš ráda Hermionu?

Ano 45.9% (39)
Ne 32.9% (28)
Trochu 11.8% (10)
Ani ne 3.5% (3)
Šprtka! 5.9% (5)

Komentáře

1 Tygrovka tvé ♥♥♥Sbéčko♥♥♥ Tygrovka tvé ♥♥♥Sbéčko♥♥♥ | Web | 13. srpna 2009 v 19:20 | Reagovat

no tam teda bylo věcíí :-)

2 Kačkač tvoje Sbéé Kačkač tvoje Sbéé | Web | 13. srpna 2009 v 20:59 | Reagovat

tak to jim závidim..takovej "malej" výlet :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.