♥♥ NESPŘÁTELUJEME ♥♥

Reklamy > HERE <


Webmisses : Ro$e W€a$leY & Sania

Začíná natáčení na ministerstvu!

21. prosince 2009 v 16:05 | Ro$e W€a$leY |  Relikvie smrti
Mnozí z vás jistě vědí, že v sedmé knize o Harrym Potterovi si trio hlavních postav udělá výlet na Ministerstvo kouzel, na které se dostane v podobě jejích pracovníků. Jelikož poslední příběh byl rozdělen do dvou filmů, v kině budeme moci vidět zfilmovány i tuto pasáž.
Koncem června jsme byly informovaáni o natáčení exteriérových (vnějších) záběrů do této scény. Včera přinesla stránka Wales online nový rozhovor s hercem Steffanim Rhodry, který v Relikviích Smrti ztvární údržbáře Rega Cattermola.

Článek prozrazuje, že interiérové scény na ministerstvu magie se začnou natáčet ve filmových studiích Leavesden již příští měsíc, přičemž natáčení potrvá pět týdnů v období od prosince 2009 do února 2010. Přeloženou část rozhovoru si můžete přečíst v pokračování.

Reg je z kouzelnického Oddělení údržby av novém filmu si jeho identitu půjčí vlastně Ron Weasley, kterého hraje mladý herec Rupert Grint. V podstatě musím být Ron, který předstírá, že je Reg. Znamená to, že musím zosobnit Rona, což není zrovna nejjednodušší. <br> <br>První dva nebo tři filmy jsem viděl se svými dětmi. Přestože jsem nečetl knihy, mám přečtenou svou epizodu, takže jsem obeznámen.

Steffan bude natáčet nejvíce scén s Sophií Thompson, která ztvární Mafaldu Hopkirkovou as Davidem O´Hara, který si zase zahraje Alberta Runcorna. Mafaldinu identitu si půjčí Hermiona (Emma Watson), zatímco Albertovo převezme Harry (Daniel Radcliffe). Steffan a jeho noví kolegové se před krátkým časem setkali s mladými herci, aby si mohli prohlédnout jejich projev a způsob vystupování, které budou muset převzít do svých vlastních rolí.Měli zahrát scénu a pak jsme to podle nich měli zopakovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký HP díl máš nejraději?

Kámen mudrců 10.3% (12)
Tajemná komnata 7.7% (9)
Vězeň z Azkabanu 10.3% (12)
Ohnivý pohár 8.5% (10)
Fénixův řáda 14.5% (17)
Princ dvojí krve 22.2% (26)
Relikvie smrti 26.5% (31)

Komentáře

1 Twoje SBénko G.Hermionka Twoje SBénko G.Hermionka | Web | 21. prosince 2009 v 18:17 | Reagovat

už se těším na ten film :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.