♥♥ NESPŘÁTELUJEME ♥♥

Reklamy > HERE <


Webmisses : Ro$e W€a$leY & Sania

Únor 2010

Rickman, Isaacs a Oldman v žebříčku záporáků!

25. února 2010 v 14:36 | Ro$e W€a$leY |  Actors
AOL Moviefone zveřejnil žebříček deseti největších hollywoodských záporáků. Mezi nimi se objevilo hned několik hvězd z filmové série o Harry Potterovi.

Na devátém místě se umístil Gary Oldman, známý za svoji roli Siriuse Blacka:
"Oldman je výborný záporák, dokonce i v jeho kladných rolích nalézáme kousek temna ať už je to Harryho kmotr Sirius Black nebo gothamský policejní kapitán Jim Gordon."

Na šestém místě Jason Isaacs, role Luciuse Malfoye:
"Nejprve jako sadistický čevenokabátník s jiskrou v oku vyvraždí ve filmu Patriot všechny Gibsonovy syny a nyní udává tón jeho popularitě Voldemortův sladce zlý Smrtijed - se skvělými vlasy - Lucius Malfoy."

Žebříček dovršuje Alan Rickman za jeho role Severuse Snapea:
"Možná je to jeho hlubokým a impozantním hlasem nebo jeho jízlivým úšklebkem, ale Rickman vždy hraje neřády.Památně ztvárnil slizkého a zdánlivě zrádcovského Severuse Snapea,chamtivého a zvrhlého soudce Turpina ve Sweeney Toddovi,teroristu Hanse Grubera ve Smrtonosné pasti a samozřejmě šerifa z Nottinghamu v Robinu Hoodovi. Milujeme Rickmana když je hodný, ale když hraje záporáka je neodolatelný."

Celý žebříček najdete TADY
______________________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Tom Felton...

20. února 2010 v 14:36 | Sania |  Actors

Tom Felton během rozhovoru s televizní stanicí MTV prozradil, že natáčení onoho kontroverzního epilogu je naplánováno a mělo by proběhnout na úplném konci natáčení se všemi původními herci (Dan, Emma, Rupert, Tom, Bonnie).


Co tom prozradil k natáčení epilogu...
"Jamie Christopher (první asistent režiséra) byl vždy nakloněný tomu udělat tuto poslední scénu, protože se jedná o takový smutný okamžik celé ságy. Postavy jsou o 19 let starší a všichni uvidíme, co se s nimi za tu dobu stalo a jak se změnili. Všeichni se na to strašně těšíme. S Danem doufáme, že nebudeme vypadat na 60 let."Tom Felton - Pre-Celebrity Fit Club Soiree (2010)

11. února 2010 v 7:34 | Ro$e W€a$leY |  Harry Potter world
Tom Felton byl na akci Pre-Celebrity Fit Club Soiree v Las Vegas, Nevada, minulou noc. Fotografie herce Draca Malfoye, který má pauzu od natáčení Harry Potter a Relikvie smrti.
Sluší mu to =)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

James & Oliver Phelps odhalily tajemství Harryho Pottera pro fond RNLI

8. února 2010 v 11:24 | Ro$e W€a$leY |  Harry Potter world
Bylo zaznamenáno, začátkem tohoto měsíce James a Oliver Phelpsovi by měly podpořit National Lifeboat Institution pro charitu velkých fondů.SOS den, který se konal minulý pátek. Dvojice se zúčastnila výzvy s názvem 'prodávat naše tajemství' ('Sell Our Secrets' ).Bylo zvřeněno i video dvojčat kde prozrazují pár tajemství Harryho Pottera.


__________________________________________________
zdroj: hp-daily.blog.cz

Nové promo-fotky k LEGU,years 1-4

5. února 2010 v 10:27 | Ro$e W€a$leY |  Harry Potter world
Objevilo se plno nových promo-fotek k Harry Potter years 1-4 LEGU... ukázala se i postavička Draca. xD
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Princ dvojí krve nominován na oskara =)

3. února 2010 v 21:53 | Ro$e W€a$leY |  Princ dvojí krve
Událostí dnešního dne ve filmovém průmyslu je bezesporu prohlášení letošních konečných nominací na ceny americké filmové akademie, o které se za něco přes měsíc popere to nejlepší, co jsme měli možnost spatřit na stříbrných plátnech kin během loňského roku. Do finále se probojoval i film Harry Potter a Princ dvojí krve,který se o zlatou sošku nakonec uchází v kategorii Nejlepší kamera. V konkurenci se setká s Avatarem,hanebnými parchanty,Smrtí čekající všude a snímkem Bílá stuha.

Kouzelnou práci s kamerou v šesté potterovke má na svědomí hlavní kameraman Bruno Delbonnel.

82. ročník předávání filmových Oscarů proběhne 7. března v losangeleském Kodak Theatre.

Držíme HBP palečky,takový film si jednoznačně zaslouží Oskara!!!=)
________________________________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz