♥♥ NESPŘÁTELUJEME ♥♥

Reklamy > HERE <


Webmisses : Ro$e W€a$leY & Sania

Princ dvojí krve

Princ dvojí krve nominován na oskara =)

3. února 2010 v 21:53 | Ro$e W€a$leY
Událostí dnešního dne ve filmovém průmyslu je bezesporu prohlášení letošních konečných nominací na ceny americké filmové akademie, o které se za něco přes měsíc popere to nejlepší, co jsme měli možnost spatřit na stříbrných plátnech kin během loňského roku. Do finále se probojoval i film Harry Potter a Princ dvojí krve,který se o zlatou sošku nakonec uchází v kategorii Nejlepší kamera. V konkurenci se setká s Avatarem,hanebnými parchanty,Smrtí čekající všude a snímkem Bílá stuha.

Kouzelnou práci s kamerou v šesté potterovke má na svědomí hlavní kameraman Bruno Delbonnel.

82. ročník předávání filmových Oscarů proběhne 7. března v losangeleském Kodak Theatre.

Držíme HBP palečky,takový film si jednoznačně zaslouží Oskara!!!=)
________________________________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Princ vyhrál na Attenborough Film Awards!

30. ledna 2010 v 10:22 | Sania
Nedávno zde na blogu bylo řečeno, že HP a Princ Dvojíkrve byl nominován hned na několik kategorií na Richard Attenborough Film Awards, včetně na Classic FM Film Music of the Year Award pro "the film's score" a Nejlepší britský film ve dvou regionálních cenách.
Vítězové byly známy včera a Nicholas Hooper, skladatel soundtracku k Princi, vyhrál kategorii Classic FM Film Music of the Year Award. Samotný film obdržel cenu za Nejlepší využití britských lokaci ve filmu a také na show Alana Titchmarshe cenu za Nejlepší britský film.

Princi moc gratuluji a přeji mnoho dalších takovýchto úspěchů!

zdroj: snitchseeker.com + http://harrypotter-world.blog.cz/

Dan s princom vyhrali...

16. ledna 2010 v 11:19 | Sania
Dan vyhrál cenu za nejlepšího herce a HP a Princ Dvojí krve cenu za nejlepší film.
Citace:Danielovi byla trochu zima, ale zajásal rychle:

"Fantastické! A je to také dvojí ceny, protože jsme vyhráli i film,.Pokaždé je to nečekané, protože konkurence je vždy veliká. Každému, kdo hlasoval chci za sebe a za celý tým z celého srdce poděkovat. Máme ještě několik měsíců práce a musím říci, že poslední dva filmy o Harrym Potterovi budou skvělý!"
<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>

Princ dvojí krve: Nominace na Jameson Empire Awards

4. ledna 2010 v 16:44 | Ro$e W€a$leY
Jeden z nejúspěšnějších loňských filmových blockbusterů, Harry Potter a Princ dvojí krve, se uchází o výroční Jameson Empire Awards 2010. Hlasovat za něj je možné v kategoriích Nejlepší film (Harry Potter and the Half-Blood Prince), Nejlepší britský film (Harry Potter and the Half-Blood Prince), Nejlepší režisér (David Yates), Nejlepší herečka (podle výběru, např.. Emma Watson ), Nejlepší herec (podle výběru, např.. Daniel Radcliffe) a Nejlepší Sci-fi/Fantasy (Harry Potter and the Half-Blood Prince). Na platné odevzdání hlasu je nutné vyplnit dotazník v angličtině, např.. při odevzdání hlasu princ dvojí krve v kategorii Best film je nutno vypsat Harry Potter and The Half-Blood Prince. Hlasovací lístek naleznete na této stránce.

Minulý rok vyhrál kategorii Nejlepší režisér David Yates s filmem HP a Fénixův řád. Letošní předávání cen se uskuteční v březnu.

Zdroj: priori-incantatem.sk
Překlad by: Ro$e W€a$leY - fred-a-george-weasleyovi.blog.cz

New promofotky k Princi dvojí krve!=)

28. prosince 2009 v 10:46 | Ro$e W€a$leY
Dnes byly na internetu zveřejněny nové propagační fotky postav z letošního filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Další fotomateriál k šesté Potterovce vznikl během dubna tohoto roku. Tvoří ho šest fotek čtyř filmových postav: Narcisy Malfoyové (Helen McCrory), jejího syna Draca (Tom Felton), Toma Riddla (Frank Dillane) z dob, kdy chodil do Bradavic a několik fotek Ginny Weasleyové (Bonnie Wright).mě osobně se fotky moc líbí =) hlavně ta poslední s Ginny =) zatím se mějte ktásně a nezapomente se zapisovat do třízení SBéček =)
zdroj: priori-incantatem.sk
preklad by: fred-a-george-weasleyovi.blog.cz
kopírovat se zdrojem!=)

HMV Half-Blood Prince signing (2009)

26. prosince 2009 v 15:39 | Ro$e W€a$leY
Matthew Lewis, Evanna Lynch, Jessie Cave a Tom Felton se zúčastnili podpisové akce k propagaci Prince. Na několik fotek se můžete podívat v pokračování článku.

New photo z natáčení HBP

27. listopadu 2009 v 20:21 | K.A.R.O.L W€a$leY

zdroj: hp-daily.blog.cz

Speciální bonus pro Blu-ray Prince dvojí krve

20. října 2009 v 18:24 | K.A.R.O.L W€a$leY
Velké překvapení včera čekalo na ty, kteří si již předobjednali nebo si hodlají zakoupit Blu-ray Prince dvojí krve. Vůbec poprvé v historii budou jejich majitelé moci sledovat speciální přenos Prince dvojí krve s živým komentářem režiséra Davida Yatese a Daniela Radcliffa.

Více informací naleznete v celém článku.

Princ nominovaný na Film roku!

8. října 2009 v 18:53 | K.A.R.O.L W€a$leY

Filmový snímek Harry Potter a Princ Dvojí krve byla v těchto dnech nominován na letošní Hollywoodský filmový festival v kategorii Hollywoodský film roku. Filmový fanoušci mají přitom možnost ovlivnit udělování filmových cen prostřednictvím hlasování na stránkách Yahoo! Movies. Šestá Potterovka se tentokrát ocitla v konkurenci filmů jako District 9, Nahoru, Transformers: Pomsta poražených.

Hlasovat můžete na ►na tomto odkaze.

Slavnostní předávání cen se uskuteční 26. října 2009.

Princ dvojí krve vydělal v Americe už přes 300 milionů!

1. října 2009 v 19:30 | K.A.R.O.L W€a$leY
Letní kinohit Harry Potter a Princ Dvojí Krve před pár dny pokořil v ziscích ze severoamerických kin hranici 300 milionů dolarů. Aktuální čísla z úterý tohoto týdne hovoří přesně o čísle 300 011 724 $. Jde o triumfální výkon, neboť tuto hranici se nepodařilo překročit žádné Potterovce kromě Kamene mudrců z roku 2001, který celkově dosáhl 317, 6 milionu $.
V aktuálních celosvětových ziscích šestého dílu filmové série se naše zdroje rozcházejí. Portál Box Office Mojo uvádí 927,4 milionu $, portál The Numbers však pracuje zřejmě s čerstvejšími informacemi z neseveroamerických zemí a uvádí 932, 6 milionu $.

V každém případě, princ dvojí krve patří aktuální 8. příčka v Žebříčku nejziskovějších filmů všech dob. Po raketově úspěšném startu však růst dalšího zisku klesá.
Souvisí s tím i fakt, že film se postupně stahuje z kin a nahrazují ho podzimní novinky. Velká očekávání směřují k jeho budoucím výnosům, které budou celkem známy koncem roku. Od nich závisí, zda Princ předčí svého předchůdce Fénixův řád, který celkově vydělal 938 milionů $, což znamená 7. místo v Žebříčku nejziskovějších filmů všech dob.

Tržby Prince o devátém víkendu v kinech →922,4 mil. dolarů.!!

19. září 2009 v 17:05 | K.A.R.O.L W€a$leY
Máme informace o monitorování tržeb Prince dvojí krve.V USA si připsal za víkend dalších 0,9 mil. dolarů a zakotvil tak na částce 298,8 mil. dolarů.
To získat čísla ze zbytku světa bylo složitější. Princ totiž vypadl z první desítky tržeb za víkend a serveru ScreenDaily apod. zřejmě nestojí za námahu se o něm zmínit. Takže oproti předchozímu víkendu navýšil tržby o cca 5 mil. dolarů (celkově 623,6 mil. dolarů). Dohromady se tak už dostáváme k cifře 922,4 mil. dolarů.
--
klik na cč

Jak si opět vede princ dvojí krve?

7. září 2009 v 15:37 | K.A.R.O.L W€a$leY
  • Stejně jako minulé pondělí, tak ani dnes nemůže chybět report o počínání Prince ve světových kinech. V USA si během víkendu připsal částku 1,8 mil. dolarů a celkově se zase o něco příbližil k tří set milionové hranici (průběžně 296,9 mil. dolarů). Nespí ani zbytek světa, který za víkend přihodil cca 4,4 mil. dolarů a dostal se tak k částce 619,5 mil. dolarů. Dohromady nám to pak dělá 916,4 mil. dolarů.

    (Pozn.: Čísla v závorce udávájí nárůst tržeb oproti předchozímu víkendu)
1. víkend: 395,0 mil. dolarů
2. víkend: 627,1 mil. dolarů (+ 232,1)
3. víkend: 747,7 mil. dolarů (+ 120,6)
4. víkend: 816,0 mil. dolarů (+ 68,3)
5. víkend: 861,8 mil. dolarů (+ 45,8)
6. víkend: 886,0 mil. dolarů (+ 24,2)
7. víkend: 904,9 mil. dolarů (+ 18,9)
8. víkend: 916,4 mil. dolarů (+ 11,5)

Harry Potter a princ dvojí krve překročil hranici 900 milionů

31. srpna 2009 v 14:06 | Karolííí Weasley
Šesté pokračování Harryho Pottera (Harry potter a princ dvojí krve) překročilo uplynulý víden v celosvětových ziskách magickou hranici 900 milionů dolarů.Podle informací portálu Screen Daily.com má na kontě přesně 904,9 milionů US dolarů.Nejnovější Potterovku lze možno označit za filmoví hit léta,protože ve výdělcích z kin jde už tedy o neúspěšnější film roku 2009.Princi dvojí krve se podařilo předběhnou nejen největšíhí tohotoročního soupeře v podobě Transfotmers 2 ale i tři filmy ze stejné série:Vězeň z Azkabanu,Tajemnou komnatu a nejnovější už i Ohnivý pohár.

→ více se dočteš v celém článku ←

HBP - behind the Scenes

27. srpna 2009 v 8:49 | Karolííí Weasley
free image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image host

Řecká premiéra Prince dvojí krve

26. srpna 2009 v 10:17 | Karolííí Weasley
Včera, 25. srpna, se Tom Felton a Evanna Lynch zúčastnili Řecké premiéry Prince dvojí krve. Promítání se uskutečnilo v Athénách. Po premiéře Tom i Evanna poskytli rozhovor přímo před promítacím plátnem, v němž se rozpovídali celkově o filmové části HP série.
Z premiéry se objevila zatím 2 videa v celkem otřesné kvalitě a 10 fotek.

Videa:Více v celém článku ↓↓↓

Jak si opět vede Princ Dvojí Krve?

25. srpna 2009 v 19:15 | Karolííí Weasley
Ani tentokrát nesmí chybět kratičké info o tom, jak si Princ dvojí krve vede v kinech. Takže v USA si během víkednu připsal dalších 3,4 milionů dolarů a zastavil se na sumě 290,2 mil. dolarů. Padne tří set milionová hranice?
Ve zbytku světa pak Princ za celý týden vydělal cca 17,8 mil. dolarů a zaokrouhlil tak své počínání na 595,8 mil. dolarů. Dohromady to pak dělá 886,0 mil. dolarů a během příštího víkendu by mohla padnout hranice 900 milionů.

A ještě čísla z Česka. Víkendová návštěvnost: 17 132 diváků. Celkem tak Prince u nás vidělo 564 590 diváků.

Více v celém článku ↓↓↓

Náhled DVD polovičního prince

24. srpna 2009 v 12:23 | Karolííí Weasley
Internetoví obchod Amazon.com ve své galerii uveřejnil náhled dvojdiskového DVD Polovičního prince, který najdete na této stánce > Here <..Momnentálně filmová společnost Warner Bros spracovává další informace,na které netrpělivě čekáme.

Přesný prodej ještě není známý,pozvrzené je,že film se bude prodávat ve verzi Blu-ray.

Plakáty HBP

17. srpna 2009 v 14:28 | Karolííí Weasley
free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

46 new promo fotek k HP6

16. srpna 2009 v 17:51 | Karolííí Weasley

Hermiona a Ginny s nápojem lásky → HP6

10. srpna 2009 v 16:40 | Karolííí×D

 
 

Reklama