♥♥ NESPŘÁTELUJEME ♥♥

Reklamy > HERE <


Webmisses : Ro$e W€a$leY & Sania

Relikvie smrti

Nový skladateľ k sedmičke

23. ledna 2010 v 21:39 | Sania
Portál Film Score Daily přinesl zprávu, že producenti filmu Harry Potter a Relikvie Smrti 1 podepsali smlouvu s hudebním skladatelem, jehož úkolem bude zkomponovat hudbu k předposlední potterovce. Navzdory obecným očekáváním to není John Williams, ale francouzský skladatel Alexandre Desplat.

Alexandre Desplat v minulosti spolupracoval s významnými světovými režiséry a složil hudbu k filmům jako Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Zlatý kompas, Královna, Julie & Julia a Twilight Sága: Nový Měsíc. Zatím není jasné, zda bude komponovat hudbu i ke druhé části Relikvií Smrti.

zdroj méé sbé : http://harra.blog.cz

Dan a Emma o natáčení DH

19. ledna 2010 v 1:00 | Ro$e W€a$leY
Stránka Yahoo zveřejnila část svých rozhovorů z návštěvy na natáčení Relikvie Smrti, kde si povídali s Danem Radcliffem a Emmou Watson.

Oba potter-herci mluvili o loňském natáčení kempovacích scén v různých lesích. Emma poznamenala, jak se scénář filmu liší od předchozích šesti, které se odehrávaly převážně na Bradavicích a Dan vysvětlil, jak Harry vyrostl mentálně i fyzicky, až do okamžiku, kdy začal být obezřetný vůči svým nejlepším přítelem.

Více v c.č.

New info about Deathly Hallows

11. ledna 2010 v 16:53 | Ro$e W€a$leY
Na stránce Oclumencia.com byly zveřejněny nové informace o filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, Část II. Ze zdrojů blízkých filmovým studiím vyplývá, že poslední film série o Harrym Potterovi se z velké části bude držet knižní předlohy, kterou do scénáře pečlivě zakomponoval Steve Kloves. Tvůrčí tým si však neodpustil ani několik změn, které prý budou ve filmu lépe fungovat.

Daniel Radcliffe se během dosavadního natáčení Relikvií Smrti snažil vložit do svého hereckého projevu ze sebe co nejvíce. Ačkoliv v předchozích dílech mu kritici vyčítali nedostatek emocí, při posledních filmech zúročil všechny své dosavadní herecké zkušenosti. Jedním z nejvíce emociálních momentů bude scéna ze středu zapovězeného lesa, kde si s Danielem zahrají Geraldine Somerville (Lily Potterová), Gary Oldman (Sirius Black), Adrian Rawlins (James Potter) a David Thewlis (Remus Lupin). Zesnulá rodina s Lupinem dodají Harrymu odvahu čelit lordu Voldemortovi v jejich posledním a klíčovém setkání.

Ralph Fiennes vložil do Voldemortova ztvárnění zuřivost a současně zoufalost. Voldemorta uvidíme kromě scény v zapovězeném lese také v řadě dalších scén. Za zmínku stojí setkání Voldemorta a Severuse Snapa, které se zejména místem výrazně liší od knižní předlohy. Uskuteční se totiž v areálu Bradavic při vodním kanálu s několika čluny, pravděpodobně v podzemních prostorách. Tento bod může být lepším okamžikem v zvratu celého příběhu.

Závěrečná bitva se bude odehrávat uvnitř hradu i venku, přičemž se do ní zapojí i pavouci. Produkce koncentrovala hlavní postavy do Velké síně, kde svedou nelítostné duely se Smrtijedy, podobně jako v předloze: okna jsou rozbitá, hrad je v plamenech a na podlaze leží těla. Po závěrečném souboji uvidíme hrad v ruinách.

Filmová snímek Harry Potter a Relikvie Smrti, Část II. přijde do našich kin v létě roku 2011.

Harry se bude líbat polonahý s Hermionou

30. prosince 2009 v 11:18 | Ro$e W€a$leY
V knize J. K. Rowlingové Harry Potter a Relikvie Smrti se nachází kapitola Stříbrná laň, v níž otevřený viteál medailon začne Ronovi mluvit o jeho nejhorších obavách a o jeho citové nejistotě. Přesně tuto pasáž bychom měli spatřit ve filmu. Režisér David Yates totiž zmínil v části videa k Relikviím Smrti, které bude zveřejněny na anglickém a americkém DVD Princi Dvojí krve, že připravuje lechtivou scénu s Danem a Emmou.

Více v pokračování článku.

Trailer HP a Relikvie smrti 1.

26. prosince 2009 v 15:52 | Ro$e W€a$leY

Staré známé tváře se vrací do Relikvií =)

22. prosince 2009 v 15:09 | Ro$e W€a$leY
"Staré" známé tváře se vrací na stříbrné plátno. Kastingová agentura Braidford Willoughby Hutton potvrdila návrat tří hereček z prince dvojí krve do posledního filmového dílu Harry Potter a Relikvie Smrti. Svou filmovou roli si zopakuje Isabella Laughland, která si zahraje Nebelvírskou studentku Leannu, Scarlett Byrne se vrátí jako zmiozélanka Pansy Parkinsonová a Anna Shaffer se opět představí jako Romilda Vaneová. Všechny tři se zúčastní závěrečné rozhodující bitvy o Bradavice.

Relikvie Smrti zavítají do našich kin, až když další listí ze stromů spadne, tedy až na podzim příštího roku. Do té doby se však dočkáme nových fotek, trailerů, plakátů, soundtracku, nějaké té soutěže o vstupenky do kina a mnoha dalších zpráv.
=)
Myslím, že je to docela užitečná informace =)Já osobně se nového HP filmu opravdu nemůžu dočkat=)...a jakpak je to s vámi?těšíte se na new film Harry Potter a Relikvie smrti1 ? Hlasujte v anketě =) zatím se mějte moc krásně-večer sem dám asi článeček z affs a možně ještě nějakou tu news =) papa♥

Ro$e W€a$leY

Začíná natáčení na ministerstvu!

21. prosince 2009 v 16:05 | Ro$e W€a$leY
Mnozí z vás jistě vědí, že v sedmé knize o Harrym Potterovi si trio hlavních postav udělá výlet na Ministerstvo kouzel, na které se dostane v podobě jejích pracovníků. Jelikož poslední příběh byl rozdělen do dvou filmů, v kině budeme moci vidět zfilmovány i tuto pasáž.
Koncem června jsme byly informovaáni o natáčení exteriérových (vnějších) záběrů do této scény. Včera přinesla stránka Wales online nový rozhovor s hercem Steffanim Rhodry, který v Relikviích Smrti ztvární údržbáře Rega Cattermola.

Článek prozrazuje, že interiérové scény na ministerstvu magie se začnou natáčet ve filmových studiích Leavesden již příští měsíc, přičemž natáčení potrvá pět týdnů v období od prosince 2009 do února 2010. Přeloženou část rozhovoru si můžete přečíst v pokračování.

Reg je z kouzelnického Oddělení údržby av novém filmu si jeho identitu půjčí vlastně Ron Weasley, kterého hraje mladý herec Rupert Grint. V podstatě musím být Ron, který předstírá, že je Reg. Znamená to, že musím zosobnit Rona, což není zrovna nejjednodušší. <br> <br>První dva nebo tři filmy jsem viděl se svými dětmi. Přestože jsem nečetl knihy, mám přečtenou svou epizodu, takže jsem obeznámen.

Steffan bude natáčet nejvíce scén s Sophií Thompson, která ztvární Mafaldu Hopkirkovou as Davidem O´Hara, který si zase zahraje Alberta Runcorna. Mafaldinu identitu si půjčí Hermiona (Emma Watson), zatímco Albertovo převezme Harry (Daniel Radcliffe). Steffan a jeho noví kolegové se před krátkým časem setkali s mladými herci, aby si mohli prohlédnout jejich projev a způsob vystupování, které budou muset převzít do svých vlastních rolí.Měli zahrát scénu a pak jsme to podle nich měli zopakovat.

Harry Potter a Relikvie Smrti knihou desetiletí!

17. prosince 2009 v 18:09 | Ro$e W€a$leY
Britské noviny The Telegraph sestavili Žebříček 100 nejlepších knih tohoto desetiletí. První příčku obsadila kniha Harry Potter a Relikvie Smrti od JK Rowlingové. Odůvodnění britského deníku, proč žebříčku kraluje právě Harry Potter, si můžete přečíst v následujících řádcích:

Pokud nevíte, kdo je to mukel, jste buď Rip van Winkle nebo jste pořádně tvrdohlaví. Toto je sedmé a poslední rekordy lámající pokračování knižní série od JK Rowlingové o Harrym Potterovi, světově nejznámějším chlapci s jizvou na čele a jeho trápení s lordem Voldemortem. Viděli jsme jak Harry vyrostl z jedenáctiletého střapatého chlapce do dospělého hrdiny. Děti rostly s ním, umístěné v jeho boji inspiraci do svých vlastních životů. Z tohoto dílu se prodalo 15 milionů kusů za prvních 24 hodin po vydání. Ať už zvrhlost číhá v životním stylu předměstí nebo se Harry, Ron a Hermiona dostávají do smrtelného nebezpečí, Rowlingová to dokáže podat čtenářům vždy poutavě. Někdo se může z jejích knih smát, no ty jsou triumfálním ságou o porážce zla, která dokázala zahnat hlad po příbězích. Nejdůležitější je však to, že téměř 700 stránková kniha se čte snadno. Tento díl dokonce nese podtitul z Aischylovho epígrafe. Stal se tak pevným základem desetiletí, spojuje všechny druhy kultur a ovlivnil všechny věkové kategorie a národy....já osobně jsem si ji opravdu oblíbila! ...čtu ji pořád dokolečka dókola....

Takže: Gratulujííí!!♥

John Hurt dokončí Relikvii Smrti part I. už za pár dní!

5. listopadu 2009 v 16:38 | K.A.R.O.L W€a$leY
Herec John Hurt se při příležitosti propagace filmu Angličan v New Yorku (An Englishman in New York) zmínil v jednom z rozhovorů o ztvárnění výrobce hůlek Ollivandera ve filmech Harry Potter a Kámen mudrců a Relikvie Smrti.John poznamenal,že právě pracuje na druhé části sedmého filmu a do konce tohoto měsíce by měl definitivně dokončit práci na první části.Více v dalších řádcích:

Do obou závěrečných Harry Potter filmů se vracíte po letech,které uplynuly od prvního filmu. Jaké je to být zpět?
Natáčel jsem první film, který je zatím také mým posledním, ale v průběhu listopadu dokončím předposlední díl filmové série a po posledním filmu to všechno skončí.Bude to velká ztráta především pro Británii a samotné filmové studio,když přijdou o tento filmový projekt,ačkoli nereprezentuje čistě naše domácí filmy.Jsem však přesvědčen o tom,že pro Pinewood a Shepperton,naše velká filmová studia,je důležité hostit takové velkofilmy.

Pokračování, v němž John mimo jiné kritizuje plýtvání penězi vynaloženými na Potterovky,naleznete v tomto článku jindy!!=)

Neoficiální plakáty k HP7

27. září 2009 v 16:57 | K.A.R.O.L W€a$leY
  • Nestihli projít ani jen 3 měsíce, už se na internetu začínají zjevovat mnohá postery, které prý "jsou k Relikviím Smrti". Rychlé a někdy opravdu i šikovné prsty mnoha fanoušků a je jich ostošest ,vytvářejí z obrázků, které patří buď k předchozím filmům, nebo ze skutečných dosud zveřejněných z Relikvie Smrti.
    A jelikož ještě hodně času uplyne, než uvidíme díla od Warner Bros., byla by škoda neukázat si jich alespoň pár:

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

A další várku posterů máte → na tomto odkaze

Potvrzeno: Relikvie se rozdělí před tím, než se trio dostane do sídla Malfoyů

20. srpna 2009 v 19:47 | Karolííí Weasley
Herdman řekl, že aktuální plán je rozdělit Relikvie smrti hned po té, co trio chytnou lapkové a před tím, než je odvedou do sídla Malfoyů.

Natáčení u Gringottů v říjnu

19. srpna 2009 v 13:56 | Karolííí Weasley
Mike Edmons , který hraje skřeta pracujícího u Gringottů, potvrdil, že scény u Gringottů začne spolu s Danielem, Rupertem, Helenou Bonham Carter a Warwickem Daviesem natáčet v říjnu.
2 smrtijedi obsazeni

14. srpna 2009 v 12:50 | Karolííí×D
Herci Paul Khanna a Jon Campling byli obsazeni do rolí 2 smrtijedů v závěrečných dvou dílech Relikvií smrti. Zatím však není známo, koho konkrétně si zahrají.


M00088899-0104.jpg (36 KB) M00019305-0101.jpg (43 KB)

Reportáž ze studií Leavesden

13. srpna 2009 v 18:42 | Karolííí×D
Dva velcí fanoušci Harryho Pottera, Chris a Maria, měli to štěstí, že mohli navštívit studia Leavesden, kde se v současnosti natáčejí scény pro Relikvie Smrti. Během návštěvy studií si prohlédli staré i nové scény, na nichž se natáčeli, zda bude natáčet a dozvěděli se několik novinek z připravovaných potterovek.

Jejich reportáž si můžete přečíst (v angličtině)
tu, v pokračování najdete přehled nejdůležitějších / nejzajímavějších informací. Pokud by vám to náhodou nebylo jasné z témata, tak upozorňuji, že pokračování článku je plné spoilerů!

Jamie Waylett a Joshua Herdman se nevrátí do HP7!

10. srpna 2009 v 16:23 | Karolííí×D
Obdrželi jsme zprávu od účastníka Muggle Mayhem,které se konalo tento víkend v Northhampton,že herec Jamie Waylett,kterého známe v roli Vincenta Grabbeho,se nevrátí v této roli do poslední Potterovky v názvem Relikvie smrti.
Potvrdil to jeho "herecký kumpán" Joshua Herdman,který ještě na závěr dodal,že ani on se v roli Gregoryho Goyla do sedmičky nevrátí

Novinky o filmech HP and the Deathley hallows (HP a Relikvie smrti)

10. srpna 2009 v 13:29 | Karolííí×D
HarryPotter_7b.jpg Harry Potter Deathly Hallows image by OdRodysseyNěkolik zahraničních stránek přinesly novinky týkající se natáčení obou částí Relikvií Smrti.
Níže se dočtete o scénách s Billem Nighym (Rufus Scrimgeour), o Doupěti, o přípravách na svatbu a o Robbiem Coltraneovi.


Více v celém článku

Noviky z natáčení relikvie

9. srpna 2009 v 8:26 | Karolííí×D
Scény Billa Nighya (a Brlohu)
:
Rufuse Brouska by jsme měli v HP7 vidět ve dvouch přímých scénach a na obrázku v Denním Věštci.
Jednou scénou bude rozhovr o temných časech před námi. Táto scéna se bude odehrávat na Ministerstvu Kouzel a kromě Brouska v ní bude vystupovat 15 fotografů a asi 50 starostlivých a vystrašených zamestnanců Ministerstva.
Druhá scéna bude čtení závěti Albusa Brumbála a odevzdání dedicství. Táto scéna se bude odehrávat v obývacím pokoji Brlohu (což znamená, že se ho Weasleyovým skutečně podařilo opravit).
Pro potřeby fotografie z Denního Věštce Bill pracoval na scéně s modrým pozadím, více podrobností zatím není známych.

Svatba:
Ve štvrtek se v studiích Leavesden konala velká zkouška (nebo jak chcete nácvik) svatby Billa a Fleur, na které byli přítomní všichni herci. Julie Walters (pani Weasleyová) se náramně bavila při nácviku všech tanečních kroků, dvojčata čaká "šokující husársky kousek" a tanec bude velmi energický. Dokonce se šeptá (přeci to není potvrzené), že by se měl natáčet i polibek Harryho a Ginny. Filmování svatebních scén, jako nás už informovali, začína 10. srpna. Och, a svatba se bude konat v ovocném sadu u Brlohu.

Robbie Coltrane (Hagrid):
začína natáčet příští týden.

 
 

Reklama